Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35594
Stary 29.09.2010, 09:07
Bramka Bazylei z wczorajszego meczu z Bayernem.

http://www.youtube.com/watch?v=-1D3OyaXgug

Wyobrażacie sobie takie otwierające podanie od Sobola, zgranie Żurawia i wykończenie Brożka? Ciężko coś w to uwierzyć...
Cztery lata temu wygrywaliśmy z Bazyleą 3-1, dziś gdzie jesteśmy my, a gdzie oni?
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując