Bramka Bazylei z wczorajszego meczu z Bayernem.
http://www.youtube.com/watch?v=-1D3OyaXgug
Wyobrażacie sobie takie otwierające podanie od Sobola, zgranie Żurawia i wykończenie Brożka? Ciężko coś w to uwierzyć...
Cztery lata temu wygrywaliśmy z Bazyleą 3-1, dziś gdzie jesteśmy my, a gdzie oni?