Ivory1906,
polecam FM SCOUT
Ciekawa historia przytrafiła mi się w grze. Mam w zespole zawodnika
wypożyczonego z innego klubu i właśnie oświadczył mediom, że chce odejść z klubu, bo jest ambitny a w moim klubie nie doczeka się upragnionych sukcesów.

A najlepsze jest to, że za 3 miesiące przejdzie do mnie na stałe za zasadzie wolnego transferu. Normalnie jaja heh
I jeszcze jedna dziwna sprawa. Sprzedałem kilku młodych zawodników a dalej są u mnie. Tzn. grają tam, gdzie ich sprzedałem a u mnie nie mogą, ale są na liście zawodników. Natomiast z jednym z nich mogę zrobić wszystko, np. zaoferować nowy kontrakt, zwolnic z klubu, ustawić trening, itd. Dziwne...