Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15810
Stary 28.09.2010, 23:05
gigant napisał(a):Wyświetl post
Skoro Wisła chciała stadion na 20 tyś, a Majchrowskiemu zamarzyły się ME i powiększono stadion, to te "nadtysiące" powinny być po cenie preferencyjnej.
tiaaaa, już widze ten płacz na forum jakby wszyscy mieli stadiony na 30-40 tys a Wisła na 20

Greeg napisał(a):Wyświetl post
to ja widzę że szuka kasy wśród nas:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...cuje_i_kupuje/

Rozumiem politykę budowania marki, ale litości ... Póki co czekam na obiecane boiska treningowe przy .
nawet kilku złotycych wam szkoda ze by się "dołożyć" , a jak przychodzi okno transferowe to każdy pierwszy do wydawania nie swoich pieniędzy...
Odpowiedz cytując