gigant napisał(a):

|
Skoro Wisła chciała stadion na 20 tyś, a Majchrowskiemu zamarzyły się ME i powiększono stadion, to te "nadtysiące" powinny być po cenie preferencyjnej.
|
tiaaaa, już widze ten płacz na forum jakby wszyscy mieli stadiony na 30-40 tys a Wisła na 20
Greeg napisał(a):

nawet kilku złotycych wam szkoda ze by się "dołożyć" , a jak przychodzi okno transferowe to każdy pierwszy do wydawania nie swoich pieniędzy...