Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2617
Stary 28.09.2010, 21:52
gress napisał(a):Wyświetl post
fialo:

Zależy mi na tym żeby zdać. Ważniejsza dla mnie jest matematyka, fizyka i angielski. Tak naprawdę mógłbym wybrać temat związany z rolą narrator, bo kumpel go zrobił na 20pkt. Problem tylko z tym, że jakoś mnie nie ciągnie do tego tematu. Wybiorę 1 lub 2 i powalczę z nim. Zawsze mogę zmienić decyzję w styczniu.

A posiada ktoś jakieś informacje jak wygląda analiza jakiegoś obrazu na maturze ? Rzucam tytuł i komisja musi sobie go wyobrazić/zobaczyć wcześniej ? Niestety u mnie z informacjami dot. matury z polskiego słabo. W LO mówią tylko że trzeba się zdeklarować i wypada zdać.
Jak to mówią za moich czasów tzn. maj 2010, wpisywało się obraz do konspektu w materiałach pomocniczych, reprodukcję obrazu a potem się omawiało, nie można raczej omawiać obrazu bez jakiejkolwiek reprodukcji lub coś w tym rodzaju.
Ja miałem dwie reprodukcje wydrukowane na a4, jedna dla komisji na stoliku druga dla mnie.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując