Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15763
Stary 28.09.2010, 09:49
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post

Jeśli chodzi o elewacje stadionu Wisły, to chciałbym nadmienić, że inwestor ma w planie jedynie malowanie betonowej konstrukcji obiektu, bez uprzedniego szlifowania.
To pewne ?

Widziałam jak się starzeją budynki z niestarannie malowanym betonem, bez uprzedniego szlifowania.
Nie wygląda to dobrze.

Co prawda obiekty te miały już kilka lat i zapewne kładziona farba była gorszej jakości niż ta planowana na elewację stadionu, ale mimo wszystko...
Odpowiedz cytując