Matejas_ napisał(a):

Jeśli chodzi o elewacje stadionu Wisły, to chciałbym nadmienić, że inwestor ma w planie jedynie malowanie betonowej konstrukcji obiektu, bez uprzedniego szlifowania.
|
To pewne ?
Widziałam jak się starzeją budynki z niestarannie malowanym betonem, bez uprzedniego szlifowania.
Nie wygląda to dobrze.
Co prawda obiekty te miały już kilka lat i zapewne kładziona farba była gorszej jakości niż ta planowana na elewację stadionu, ale mimo wszystko...