Taaa... Niemca do kotła, a Niedziałkowską na stos
Jeśli chodzi o elewacje stadionu Wisły, to chciałbym nadmienić, że
inwestor ma w planie jedynie malowanie betonowej konstrukcji obiektu, bez uprzedniego szlifowania.
Tutaj dla przykładu jak wygląda beton przed i po szlifowaniu oraz impregnacji.
przed:
http://www.muzeumlotnictwa.pl/gmach_...a/image_74.jpg
po:
http://www.muzeumlotnictwa.pl/gmach_.../image_104.jpg
Wielkiej róznicy nie ma. Ale przynajmniej po szlifowaniu nie rzaucają się w oczy łączenia płyt szalunkowych, a beton jest gładki jak pupa niemowlaka
