Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15761
Stary 28.09.2010, 09:26
Taaa... Niemca do kotła, a Niedziałkowską na stos

Jeśli chodzi o elewacje stadionu Wisły, to chciałbym nadmienić, że inwestor ma w planie jedynie malowanie betonowej konstrukcji obiektu, bez uprzedniego szlifowania.

Tutaj dla przykładu jak wygląda beton przed i po szlifowaniu oraz impregnacji.
przed: http://www.muzeumlotnictwa.pl/gmach_...a/image_74.jpg
po: http://www.muzeumlotnictwa.pl/gmach_.../image_104.jpg

Wielkiej róznicy nie ma. Ale przynajmniej po szlifowaniu nie rzaucają się w oczy łączenia płyt szalunkowych, a beton jest gładki jak pupa niemowlaka
Odpowiedz cytując