wolfy mógłbyś w końcu przestać biadolić i zacząć pisać coś konstruktywnego. Na przykład podziel się swoją wizją naszego klubu. Bo kiedy nie wejdę na forum i widzę Twój post, to tylko krytyka i krytyka. Napisz jeden obszerny post i tam się wyżal na sytuacje Wisły, a nie ciągniesz to w postaci 100 postów, w których jest to samo tylko inaczej napisane.
Mam pytanie odnośnie tego co pojawiło się niedawno na różnych stronach. To prawda, że trener wysłał obcokrajowców na lekcje polskiego

Jeżeli tak to Polacy powinni zostać wysłani na lekcje angielskiego. Po pierwsze wyjdzie im to na dobre, a po drugie nie można robić wszystkiego dla naszych rodzimych "gwiazd". Skoro Maaskant lepiej mówi po polsku niż Mały po angielsku, więc coś jest chyba nie tak. Później Małecki się żali, że trener mu nie powiedział dlaczego nie gra. Tylko po jakiemu miał mu to powiedzieć, jak Mały nawet z polskim ma czasem problemy.