|
Senior Member
Offline
|
|
Wojtas napisał(a): 
dokladnie
na meczu Legii z Lechem nie bylo zadnych ochronarzy zdajsie i kibice stali praktycznie zaraz kolo siebie
a u nas 2 bufory 4 kordony policjii ,jescze niech wykoipia rów zaleja wodą i wrzucą aligatory
|
tak to wyglądało http://www.legionisci.com/photos11j/11lech1_f53.jpg
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|
|