Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15665
Stary 25.09.2010, 09:54
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
dokladnie

na meczu Legii z Lechem nie bylo zadnych ochronarzy zdajsie i kibice stali praktycznie zaraz kolo siebie

a u nas 2 bufory 4 kordony policjii ,jescze niech wykoipia rów zaleja wodą i wrzucą aligatory
tak to wyglądało http://www.legionisci.com/photos11j/11lech1_f53.jpg

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując