St@chu napisał(a):

Umówmy się, że z tymi sukcesami to bywało różnie... Chociażby historia z rzekomym chirurgiem-zabijaką doktorem Garlickim...
A tak odnośnie cytowanych powyżej wydatków kancelarii to mi osobiście najbardziej żal spadku nakładów na zabytki Krakowa. Jak na polskie realia, biorąc pod uwagę jakimi środkami na zabytki dysponuje ministerstwo kultury to te 40 mln było wręcz zbawienne.
Nie chcę tutaj skłamać, ale wydaje mi się, że zeszłoroczny budżet ministerstwa na renowację zabytków w całym kraju wynosił dokładnie 40 mln złotych, z czego zaledwie niewielki procent szedł do Krakowa, dlatego spadek nakładów ze strony kancelarii uważam za bardzo smutną wiadomość... Mam jedynie nadzieję, że będzie to zmiana jednoroczna.
|
bo szło na krakowskie koscioly , ale zmarłemu l.Kaczyńskiemu wypominał nie będe.