Belzebub napisał(a):

Z tego co pamietam to TS Wisła przekazała miastu tereny pod budowe stadionu, a przy Kałuzy widac było na odwrót, to miasto musiało wykupić dzialke pod budowe stadionu. Czy wobec tego opłaty za dzierżawe stadionu (te 1-3%) nie powinny być na Wiśle obniżone o wartość działki jaka przekazaliśmy miastu, a na Cracovii na odwrót?
Chyba powinni placic wiecej skoro miasto oprócz pieniedzy zainwestowanych w budowe, musiało dokupić grunt?
A rozbiezność nie bedzie mała, skoro 5ar tego całego zębu przeoryszy jest wyceniane na 1 mln zlotyych!
|
Jemu chodziło chyba o działki, które były własnością zakonu sąsiadujacego ze stadionem ale pewny na stówe nie jestem.