Oldpara napisał(a):

Wydaje mi sie, że z czasem okaże się, że stadion Wisły jest najlepszy
|
No, to już jest chyba zbyt wielki hurraoptymizm, aczkolwiek jak zwykle okazało się, że stadion pełny, a stadion pusty to niebo, a ziemia
Dziękuję, że niektórzy potrafili odpowiedzieć normalnie, bez spinki.