Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15492
Stary 19.09.2010, 11:30
MCDave napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym że trybuna musiałaby być inaczej zaprojektowana, bo wtedy ze skyboksa nic by już nie było widać, a znacznie gorzej byłoby z góry.
Pomijając kwestie skyboxów swoją wypowiedzią sugerujesz że gdyby przysunąć boisko do trybuny widok byłby gorszy. I zgadzam się z tym ale to oznacza ze na wszystkich nowych stadionach widok z pietra jest gorszy ponieważ boisko jest bliżej trybun niż u nas a nachylenie trybuna różni sie o 1-2 stopnie. Oznacza to ze przy takiej samej konstrukcj trybuny na Legii czy w Gadnsku mają gorzej, tak wiec z twojego narzekania wyszło to że mamy lepiej niż będzie na innych stadionach, przy najmniej jeśli chodzi o widok z piętra


Cytat:
A co do cen - z praktycznego punktu widzenia to uzasadnione. Z drugiej strony byłaby to paranoja - bilety na miejsca VIP tańsze od normalnych na koronie stadionu. Nie przejdzie.
Trybuna VIP na nowym stadionie będzie na pietrze trybuny głównej tak wiec póki co nie można pisać że jest coś źle póki jest tymczasowe
Odpowiedz cytując