MCDave napisał(a):

|
Problem w tym że trybuna musiałaby być inaczej zaprojektowana, bo wtedy ze skyboksa nic by już nie było widać, a znacznie gorzej byłoby z góry.
|
Pomijając kwestie skyboxów swoją wypowiedzią sugerujesz że gdyby przysunąć boisko do trybuny widok byłby gorszy. I zgadzam się z tym ale to oznacza ze na wszystkich nowych stadionach widok z pietra jest gorszy ponieważ boisko jest bliżej trybun niż u nas a nachylenie trybuna różni sie o 1-2 stopnie. Oznacza to ze przy takiej samej konstrukcj trybuny na Legii czy w Gadnsku mają gorzej, tak wiec z twojego narzekania wyszło to że mamy lepiej niż będzie na innych stadionach, przy najmniej jeśli chodzi o widok z piętra
Cytat:
|
A co do cen - z praktycznego punktu widzenia to uzasadnione. Z drugiej strony byłaby to paranoja - bilety na miejsca VIP tańsze od normalnych na koronie stadionu. Nie przejdzie.
|
Trybuna VIP na nowym stadionie będzie na pietrze trybuny głównej tak wiec póki co nie można pisać że jest coś źle póki jest tymczasowe