Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 19.09.2010, 01:19
Ok. Ale chyba przyznacie, że Fifa 10 na next geny była fajna? Tak? Więc cieszy mnie to, jako osoby, która konsoli nie ma, że wyszła na PC.

Linkiem do dema PESa, ktoś poratuje?

Jak znam życie, to zostanę przy PESie, ale zainstaluję obie i porównam.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując