|
Ok. Ale chyba przyznacie, że Fifa 10 na next geny była fajna? Tak? Więc cieszy mnie to, jako osoby, która konsoli nie ma, że wyszła na PC.
Linkiem do dema PESa, ktoś poratuje?
Jak znam życie, to zostanę przy PESie, ale zainstaluję obie i porównam.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|