Arapaho napisał(a):

|
W temacie Jovanicia. Widze że sa tu jego obrońcy ale moje zdanie jest że to co najwyżej materiał na 2 bramkarza. Na przedpolu nieistnieje.Trzyma się linii bramkowej jak synuś spódnicy mamy każde wyjście metr rodzi niebezpieczeństwo.Widac to było z Karabachem, widać było wczoraj..
|
Wrzuć filmiki z goli dla Karabachu i powiedz mi przy którym miał wyjść
To nie jest tak że widzę coś czego nie widać, bo faktycznie 'na dziś', to on nie prezentuje się dobrze.Tyle że jak dla mnie, zdecydowanie za wcześnie na ostateczne sądy.Każdy ma inną psyche i niektórzy potrzebują trochę luzu i czasu, by zaprezentować to co potrafią.Stres potrafi zabić a jeszcze częściej sprawić że decyzje które się podejmuje, nie są tymi dobrymi.
Dajmy mu trochę czasu - wiem że w tym sezonie go nie mamy ale jeśli ma bronić Pawełek, który mam nadzieje odchodzi w zimie i jak na razie 'Pawełek 2', to niech broni Jovanic