Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1233
Stary 18.09.2010, 21:22
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
W kolko Maleckiego resjocjalizowac przeciez nie mozna. Skoro trener nie potrafi sie z nim dogadac, to nalezaloby podjac decyzje, ze sprzedajemy go zima i juz. Ale teraz Maaskant powinien zadac sobie pytanie co jest wazniejsze, trzymanie dyscypliny za wszelka cene, czy dobro zespolu.
Moim zdaniem glupia zolta kartka to jeszcze nie jest koniec swiata. Moskalewicz dogral do momentu otwarcia okna transferowego pomimo zwyzywania zarzadu od dyletantow.
Teraz chyba tez lepszy Malecki z zolta kartka i golem, niz Zurawski bez kartki, za to z beznadziejna gra.
Trzeba myśleć przyszłościowo - jak towarzystwo zobaczy że jest luz, to Maaskant do nowego roku nie doczeka.Tyle czekaliśmy na dyscyplinę a widzę że już pojawiają się głosy że może za ostro.
Małecki jak na ta drużynę jest wartościowym zawodnikiem ale na pewno nie jest gościem niezastąpionym.Nie wiemy zresztą co się dzieje na treningach.

Ja na dziś polegam w 100% na trenerze, mam tez nadzieje że Mały to dobrze odczyta i przyniesie to pozytywne skutki.Jeśli nie to do widzenia - niech się kto inny z nim męczy.
Odpowiedz cytując