Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15393
Stary 17.09.2010, 08:02
Bartii napisał(a):Wyświetl post
wiecej na http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html

Czy to prawda ze juz mamy częściowo operatora stadionu Wisły?
Nieprawda. SportFive był (jest?) zainteresowany byciem operatorem stadionu Wisły. I tyle.
Artykuł pisał dziennikarz z POZnan*a, nie siedzi on w temacie stadionu Wisły.
Odpowiedz cytując