Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10111
Stary 17.09.2010, 00:55
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Pudło.
„Nie trzeba będzie za kilka lat rozkopywać modernizowanego obecnie skrzyżowania ulic Lipska i Saska, by wybudować linię tramwajową do ulicy Wielickiej”
Zweryfikujemy wkrótce.

Cytat:
Też pudło.
W roku 2012 do użytku zostanie oddana zmodernizowana linia dla potrzeb Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej na trasie Wieliczka - Balice. Pociągi mają ją pokonywać w czasie nawet mniejszym niż 40 minut.
A ile zajmuje pociągowi przejazd na trasie Wieliczka Rynek - Balice teraz przed godziną 9? 42 minuty. 25 minut na główny i 17 z Głównego na Balice. To znaczy, mogłoby zająć gdyby nie trzeba było czekać na Głównym 15 minut. Z Wieliczki przed godziną 9 pociągów takich, którymi można dojechać do pracy jest 3 (słownie: trzy). 06:05, 06:45 i 07:50. To nie tory są problemem.

Cytat:
To że zlokalizował swoją uczelnię w miejscu, gdzie od lat planowana była Trasa Centralna, tramwaj na Rybitwy, świadczy raczej o tym, że dobry z niego biznesmen ;-)
Uhm. I ten przystanek przed KSW, na linii SZYBKIEGO tramwaju, w odległości 300 m od poprzedniego to też miał być od początku?