Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6022
Stary 16.09.2010, 21:34
gromaders napisał(a):Wyświetl post
a Wronki jak to Wronki zawsze w ostatnich sekundach muszą strzelić, ale cóż, liczymy na baty w następnych meczach
nawet chłopie nie wiesz jaką mam radochę czytając takie brednie )
Odpowiedz cytując