Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3272
Stary 13.09.2010, 19:47
Niepokoi mnie ze od kilku miesiecy prowadzimy na forum akcje zapelnienie stadionu ,a jest to mozliwe tylko jak to nazywamy piknikami,a tu nagonka na nowych kibicow ,dajcie se siana juz. A do przedmowcy ,mnie nie cieszy dwa tysiace ,za to ciesza mnie te tysiace sprzedanych biletow ,a do nas nalezy juz nauczenie ich zasad i dopingu.
Odpowiedz cytując