|
Niepokoi mnie ze od kilku miesiecy prowadzimy na forum akcje zapelnienie stadionu ,a jest to mozliwe tylko jak to nazywamy piknikami,a tu nagonka na nowych kibicow ,dajcie se siana juz. A do przedmowcy ,mnie nie cieszy dwa tysiace ,za to ciesza mnie te tysiace sprzedanych biletow ,a do nas nalezy juz nauczenie ich zasad i dopingu.
|