orzeu napisał(a):

|
Zadanie nr 1 dla nas na najblizsze dwa miesiace to zapelnic stadion w 100%, sciagac wszystkich na mecze.
|
Zgodzę się, ale przy tej formie dystrybucji biletów może być z tym problem.
Przyznam, że miałem poważny kryzys w kolejce (wróciłem chwilę temu) i zacząłem tęsknić za Sosnowcem...
Podjeżdżałem na Reymonta, 2 minuty i wychodziłem z biletem. Teraz stałem ponad dwie godz. tylko dzięki cwaniactwu, bo powinienem był postać 4-5, tak jak uczciwi ludzie. Ciekawe, ile osób będzie brało urlop, żeby postać w kolejce. Większość tych, o których teraz klub musi zabiegać najbardziej, nie poświęci wszystkiego dla przyjścia na mecz, a póki co, jesteśmy organizacyjnie w latach 90. Smutne to trochę, bo widać było, jaki jest potencjał, ale było też słychać, jakie jest wk*****ie.
Jeśli Zarząd błyskawiczne nie zareaguje na tą sytuację, stracimy TO być może bezpowrotnie.