|
Zadanie nr 1 dla nas na najblizsze dwa miesiace to zapelnic stadion w 100%, sciagac wszystkich na mecze.
Dla wislackich portali zadanie to produkowac newsy o gigantycznym zapotrzebowaniu na bilety, kolejkach do kas i tysiacach ludzi ktorzy chcieliby isc na mecz ale zabraklo miejsc.
Tylko tyle i az tyle zeby wytracic Jackowi M. w listopadzie uprzejma informacje o tym ze "przeciez dotychczas starczyly dwie trybuny i stadion nie byl pelny wiec pozostale dwie skonczymy na wiosne."
|