Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15273
Stary 13.09.2010, 14:49
Zadanie nr 1 dla nas na najblizsze dwa miesiace to zapelnic stadion w 100%, sciagac wszystkich na mecze.
Dla wislackich portali zadanie to produkowac newsy o gigantycznym zapotrzebowaniu na bilety, kolejkach do kas i tysiacach ludzi ktorzy chcieliby isc na mecz ale zabraklo miejsc.
Tylko tyle i az tyle zeby wytracic Jackowi M. w listopadzie uprzejma informacje o tym ze "przeciez dotychczas starczyly dwie trybuny i stadion nie byl pelny wiec pozostale dwie skonczymy na wiosne."
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując