SeQ napisał(a):

Kontynuuje trend oceniania zawodników po wyglądzie.
Jakiś taki okrągły na twarzy trochę...
I co on ma na głowie ?
Jeśli go zakontraktują i tak wydaję się to tylko rozwiązanie tymczasowe a my tych rozwiązań tymczasowych na moje oko mamy już za dużo.
Niestety ciężko będzie znaleźć kogoś z kartą na ręku kto będzie gwarantował jakiś tam poziom.