Informacja z Facebooka oficjalnej:
Wisła Kraków napisał(a):
|
Ten tydzień zaczniemy od dobrej informacji. Jakiej? Już niedługo pojawi się ona na www.wisla.krakow.pl
|
i później w komentarzach:
Wisła Kraków napisał(a):
|
Zbudujemy napięcie jeszcze bardziej - chodzi o zawodnika
|
Ale, czy o transfer chodzi? Nie wiem. Podejrzewam jednak, że tak, bo wątpię, by z innego powodu robili wszystkim smaka - mam tu na myśli przede wszystkim zacytowany komentarz do newsa.
EDIT: Hmm... Niestety, pomyliłem się, chodzi o zwykłe testy...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...co_na_testach/