royalmichael napisał(a):

Wygląda na to, że Cupiał zmądrzał.
Z tego co napisał zbymak to Cupiał osobiście pogratulował Maaskantowi bo nie spodziewał się, że da się tyle zrobić w 2 tygodnie i dawno nie widział tak dobrze grającej Wisły
|
Nie chcę słyszeć o zbymaku, a w żadną zmianę Cupiała nie wierzę. To jest tak prawdopodobne, jak powtórne przyjście Chrystusa, globalne ocieplenie, zderzenie z meteorytem i liberalizacja polskiego prawa gospodarczego w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.