philips kr napisał(a):

|
Zacna inicjatywa,dziwia mnie negatywne opinie kibicow Wisly jakoby ten artykul zostal wymierzony przeciwko nim .Tekst jest kwintesencja tego co zostalo zaprezentowane na R22 przez tandem Majchrowski-Obtulowicz ,tyle pieniedzy utopione w stadion widmo ktory prezentuje poziom obiektow rodem z lat 90tych.Czesc usterek mozna poprawic, oczywiscie nie za darmo, ale pewne kwestie sa nieodwracalne dlatego wrogie nastawienie wobec autora jest zupenie niepotrzebne wszak zostalismy oszukani nie przez niego a przez garste decydentow my,nie tylko jako kibice Wisly ale rowniez jako podatnicy.
|
No włśnie. Moę nie jestem zbyt trzeźwy, ale prxzed wyjściem nir=e zdążyłem napisać. Pyskówka nie jest potrzebna w twj kwestii, więc podaruję sobie teksty w stylu : ************ się od chłopaka, który zrobił wszysrko to, co każdy z nas powinien był zrobić. Wielu się tu chwaliło, że napisali do różnych mediów. Ja się nie chwaliłem, choć też pisałem i ch** wie, co oni z tego. co Wy/ja im wysłaliście zamieścili w swoich artykuach (ja np. całkowicie zrzekałem się praw autorskich - nie z tchórzostwa, a d;lategoże wiem, jakim dla nich często jest to problemem). Barney się podpisał pod artykułem i jest przez Was j***** jak wróg, choć zrobił, to co my robiliśmy - napisał prawdę. Ja do teraz nie wiem, na ilie moje wypocinu przełożyły się na artykuły, może znacznie, oże wcale,ale też nie miałem litości dla osób odpowiedzialnych za to , co się dzieje z budową. On też nie ośmieszał Wisły, tylko miasti i zikit...
Widzę, że niektórzy zdążyli się zradykalizować niczym obrońcy krzyża... Ku rwa... Kiedy trzeba było ludzi do manifestacji, kilka osób to popierało na forum, a w realu nikt, kiedy mieliśmu zbierać podpisy, się okazało, że kibiców u nas jak na Clepardiii... A jak ktoś się złapał za jaja i zrobił "coś, "to go gnoicie. A jeśki z Waszych materiałów nadesłanych do prasy ktoś zrobi sobie groteskę, uznacie się za banitów, czy poczekacie na wyroki "forum " ? Uwielbiam takich zacnych i sprawiedliwych, którzy ganią i karcą, a ch.ujem nie kiwnęli.
Niezależnie od tego, jak oceniamy skutki tego artykułu, intencje autora trzeba pochwalić, artykułow prześmiewczych byłosporo, może były oparte o informacje od nas ?
Qle to nie jest istotne - masz pod ręką kamień - napie****** !
http://www.youtube.com/watch?v=1dyxOnuIiO8
Ja uważam nie tylko intencje alie i efekt artykułu za nieszkodliwy dla klubu, a dla pseudourzęddników miejskich i psedoarchitektta. A komentarze w sylu ' Wisła - co Levadia" pojawią się pod każdym artykułem zachaczającym o nasz klub, nieważne, o co mizłoby chodzić, ale jeśli bolą Was komentarze na onetach... mie poradzę, jest mi przykro.
Podsumuję : Barney zebrał wszystkie Wasze/nasze lamenty w/s odległości od lini bicznych, które pewnie dałoby się co do joty tutaj odszukać, więc może trochę cywilnej odwagi - kto z Was yu piosał o bieżni, kto o gokartach ?
Miejcie jaja, bądźcie konsekwentni...
I szukajcie wrogów tam, gdzei oni są, nie wśród swoich, nawet, jeśli tak jest wygodniej !