cfa napisał(a):

Polacy? Kogo masz na myśli? Bo ja niestety mało naszych krajowych zawodników widziałbym w Wiśle. Może Grosicki jednak ten by potrzebował dozoru 24h żeby nie zaprzątał sobie głowy kasynami, drugi to Kupisz, ale niestety obaj nie spełniają najważniejszego kryterium, nie graja w obronie.
Sadlok nadawałby się idealnie na stopera, ale niestety od stycznia będzie w Polonii, Glik już we Włoszech. Jest jeszcze jedna opcja która teraz mi przyszła do głowy jednak nie spodoba się to większości z kibiców, mianowicie niejaki Adam K. z Empoli na środek defensywy. Jeśli chodzi o bocznych obrońców to nie mam pomysłu.
Jedyne co miałoby jakiś sens to szukanie młodych zawodników w niższych ligach, ale sieć scoutów chyba jest albo i ma być dopiero budowana.
|
Sensowny głos w dyskusji. Kogo widzicie w Wiśle z polskich zawodników? Nie mówię oczywiście o national level, ale o international level
