Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35295
Stary 11.09.2010, 16:17
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Klauzula za Riosa jest podobno 1,3 euro,więc raczej szans na jego wykupienie nie ma
Tyle, że tą rewelacje podał o ile się nie mylę Futbol News, a to nie jest wiarygodna gazeta. Mam tylko nadzieje, że jeśli się sprawdzi to Wisła zaryzykuje i wyłoży na niego tą klauzule, w umowie między klubami. Moim zdaniem jest to mało prawdopodobne, bo gdyby rzeczywiście tak było to by go nawet nie wypożyczali nie mając zamiaru takiej kasy później wydawać. Lepiej zresztą kupić 3-4 dobrych niż 6 ogórów. Nam w tej chwili brakuje obrońców i to powinien być cel numer 1 dla Valckx'a i najlepiej gdyby to byli Polacy. Co najmniej 2 stoperów i po 1 bocznym obrońcy. W dalszej perspektywie def. pomocnik, ale na to póki co ciśnienia nie ma, bo Wilk Sobolewskiego może zastąpić. Także w zimie liczę na 4 faktyczne wzmocnienia. Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując