Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35280
Stary 11.09.2010, 12:24
kuba16 napisał(a):Wyświetl post
kilka razy ahahaha...zrobil to co do niego nalezalo. a przy tym dal sie pare razy oigrac jak dzieciak. tak samo jaki Cleber i pare razy Pajic.

jedyne pluisy tego meczu to Rios, choc poza utrzymaniem pilki nic nie zrobil ale to wina raczej partnerow. i o dziwo Boguski zaczal grac lepiej, niewiele lepiej ale lepiej. i jeszcze Bunoza.
Ty jesteś powalony . Kiedy w ostatnim meczu został ograny kilka razy jak dzieciak? Może nie był to świetny występ ale zagrał przyzwoicie i nie dała się ogrywać jak dziecko !!! Kilka razy zawodnicy Jagi rozklepali nas na skrzydle ale tutaj brakowało przede wszystkim asekuracji i powinniśmy przećwiczyć takie sytuacje żeby następnym razem było lepiej. Występ Cikosza daje nadzieję że w przyszłości będą z niego ludzie. Samo to co piszesz jest głupie . Jeśli zawodnik ma dobre zagranie , uratuje nasz zespół przed utratą bramki to piszesz że robi to co do niego należy a jak ma nieudane zagranie to od razu ostro trzeba go skrytykować i zaatakować. Niektórzy to mają już nie pokolei w głowie, oglądając mecz pomijają wszystkie dobre zagrania jakiegoś piłkarza i czekają tylko na jakiś błąd żeby móc "wykazać" się na forum .
Odpowiedz cytując