Wyświetl pojedynczy post
kuba16
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35277
Stary 11.09.2010, 11:52
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
To Ty się ogarnij,Cikosz dzis uratował nam dupe kilka razy.Bunoza raz,Pawełek,On sie normalnie cofa w rozwoju(piłkarskim)...
kilka razy ahahaha...zrobil to co do niego nalezalo. a przy tym dal sie pare razy oigrac jak dzieciak. tak samo jaki Cleber i pare razy Pajic.

jedyne pluisy tego meczu to Rios, choc poza utrzymaniem pilki nic nie zrobil ale to wina raczej partnerow. i o dziwo Boguski zaczal grac lepiej, niewiele lepiej ale lepiej. i jeszcze Bunoza.
Odpowiedz cytując