Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15159
Stary 10.09.2010, 14:06
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
ja pie...!!


a te cale graficzne przerobki z biezniami i autostradami sa zalosne, mialo wyjsc smiesznie, wyszlo ch.. , takie przerobki mozna zrobic rownie dobrze na stadionie Amiki, gdzie odleglosc jest kilkumetrowa.. zrobione na sile, czyli zle..
"Ja pie...!!" - to, że na stadionie Amiki też można takie coś zrobić, to świadczy o nas dobrze? Mamy równać do lepszych, a nie do gorszych pomysłów.
Odpowiedz cytując