SpoXsteR napisał(a):

ja pie...!!
a te cale graficzne przerobki z biezniami i autostradami sa zalosne, mialo wyjsc smiesznie, wyszlo ch.. , takie przerobki mozna zrobic rownie dobrze na stadionie Amiki, gdzie odleglosc jest kilkumetrowa.. zrobione na sile, czyli zle..
|
"Ja pie...!!" - to, że na stadionie Amiki też można takie coś zrobić, to świadczy o nas dobrze? Mamy równać do lepszych, a nie do gorszych pomysłów.