Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15143
Stary 10.09.2010, 12:31
Z bliskiej odległosci stadion niestety wiele nie zyska. Ale już z kilkunastu metrów będzie sprawiał wrażenie spójnego i nieco bardziej eleganckiego. Takie moje zdanie.
Odpowiedz cytując