gigants napisał(a):

ja pie...!! z jednego miejsca nie widac kawalka murawy, i to jedno miejsce na 44 tys bylo tak czyms nieprawdopodobnym ze musiales to wrzucic!
wojti11795 napisał(a):

spojrz na kalendarz, a nastepnie sprobuj dostrzec trybune po prawej.. nastepny madry, tyle ze wrzucil zdjecie z 2008 czy 2009 roku, przeciez tego plotu juz od dawna nie ma!
a te cale graficzne przerobki z biezniami i autostradami sa zalosne, mialo wyjsc smiesznie, wyszlo ch.. , takie przerobki mozna zrobic rownie dobrze na stadionie Amiki, gdzie odleglosc jest kilkumetrowa.. zrobione na sile, czyli zle..