Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15107
Stary 09.09.2010, 22:23
gigants napisał(a):Wyświetl post
Jak widać na stadionie w Poznaniu też jest ciekawie
http://demotywatory.pl/2075026/Miejs...zeka-na-ciebie
ja pie...!! z jednego miejsca nie widac kawalka murawy, i to jedno miejsce na 44 tys bylo tak czyms nieprawdopodobnym ze musiales to wrzucic!

wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
Już nam oddali i to mocniej http://demotywatory.pl/2076351/Stadion-w-Krakowie
spojrz na kalendarz, a nastepnie sprobuj dostrzec trybune po prawej.. nastepny madry, tyle ze wrzucil zdjecie z 2008 czy 2009 roku, przeciez tego plotu juz od dawna nie ma!


a te cale graficzne przerobki z biezniami i autostradami sa zalosne, mialo wyjsc smiesznie, wyszlo ch.. , takie przerobki mozna zrobic rownie dobrze na stadionie Amiki, gdzie odleglosc jest kilkumetrowa.. zrobione na sile, czyli zle..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 09.09.2010 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując