Wałek napisał(a):

|
musiały ustąpić REWELACYJNEJ akustyce w TV.
|
To żart, rozumiem? Dźwięk był taki, jak by mikrofon efektowy zamontowali "Szpakowi" w d.... W telewizji doping brzmiał beznadziejnie. Masz wątpliwości? Porównaj z transmisjami c+ z nowego stadionu Legii. To przede wszystkim wina TVP, która prawdopodobnie zbierała głos z trybuny zachodniej - o ile w ogóle go zbierała, bo możliwe że dźwięk stadionu pochodził tylko z mikrofonu komentatorów. Ale też dźwięk byłby zupełnie inny, gdyby był oddany cały stadion...
Ciekaw jestem wrażeń odnośnie widoczności od osób z dolnego piętra trybuny wschodniej. Jak mówiłem kilka miesięcy temu - z górnego piętra widoczność jest najwyższej światowej jakości.
A był ktoś w skyboksach?
