FraMat napisał(a):

Masz rację.
To szykany.
Teraz bądź konsekwentny i wymień różne okreslenia rzucane pod adresem Kaczyńskich i PiS na przestrzeni lat i odpowiedz uczciwie czy jeśli to, co cytujesz nazywasz szykanami to czy mnóstwo podobnych czy innych okresleń pod adresem Kaczyńskich, (których nie chce mi się cytować, każdy je na pewno nieraz widział i czytał) to szykany czy objaw troski i czułości?
|
Teraz bądź konsekwentny i wymień różne określenia rzucane pod adresem Tuska i PO na przestrzeni lat m.in. przez Kaczyńskich. Ludzie zrozumcie to ,że dwie największe partie w kraju śmieją się nam obywatelom w twarz i mają nas w czterech literach. Oni zainteresowani są swoimi portfelami wyłącznie a nie naszymi problemami a te utarczki napędzają ich nawzajem i nie dają dojść do władzy innym.