Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4984
Stary 06.09.2010, 20:56
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/5530





z takimi piłkarzami sukces murowany
Szkoda go bo to najlepszy polski środkowy defensywny pomocnik w tej chwili. Ale co się dziwić, w końcu gra w Rosji, dostaje kupe kasy.. Może lepiej by się prowadził gdyby grał w jakiejś lidze niemieckiej czy francuskiej
Odpowiedz cytując