For_FuN_ napisał(a):

|
Masz chyba klopoty z czytaniem tekstu...uspokoj sie i przeczytaj jeszcze raz, co napisalem. Gral tylko w lidze swojego kraju? Tak. I to ty wyciagasz odrazu wnioski, ze jest slaby. Ja tylko to dostrzegam i widac wyraznie, ze musi sie zaadoptowac do ekstraklasy. Nie widzialem, zeby ktos napisal, ze jest cienki.
|
For fun - ależ ja jestem niesamowicie spokojny

Wniosków w mioch postach odnośnie umiejętności piłkarskich Chaveza nie znajdziesz ponieważ nie oglądałem jego gry wystarczająco długo by takowe wyciągnąć.
Twój post brzmiał dla mnie mniej więcej tak: A nie mówiłem? - grał w cienkiej lidze, musi być cienki. Tylko na jakiej podstawie uważasz ligę Hondurasu za słabą tego nie wiem. Jeśli oglądasz mecze tej ligi to z chęcią przyznam Ci rację, jeśli nie to Twoje zdanie jest nieuzasadnione.
ps. tak - na skrócie w meczu z Resovią wypadł słabo.