Ogryzek napisał(a):

|
Nie marudziłbym jeśli chodzi o Golańskiego (oczywiście jeśli to prawda) - .
|
prawda.
Skad wiekszość z Was wie jaki dostanie kontrakt?A może Korona chce mu dać 5 tys, a my damy 10 tys?
Nie wiecie co chłop gra a krytykujecie. Po Chaveza, to większość z Was by poleciała do Hondurasu, magia uczestnictwa w MŚ czy co?