Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7603
Stary 05.09.2010, 11:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie marudziłbym jeśli chodzi o Golańskiego (oczywiście jeśli to prawda) - .
prawda.

Skad wiekszość z Was wie jaki dostanie kontrakt?A może Korona chce mu dać 5 tys, a my damy 10 tys?

Nie wiecie co chłop gra a krytykujecie. Po Chaveza, to większość z Was by poleciała do Hondurasu, magia uczestnictwa w MŚ czy co?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując