Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35097
Stary 05.09.2010, 11:53
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
For-Fun - rozumiem, że po skrócie meczu z Resovią i kilku treningach gdzie wg subiektywnych opinii kilku uczestników tego forum Chavez spisuje się słabo masz już o nim wyrobioną opinię? Przecież nawet w meczu o stawkę go nie widziałeś...
Masz chyba klopoty z czytaniem tekstu...uspokoj sie i przeczytaj jeszcze raz, co napisalem. Gral tylko w lidze swojego kraju? Tak. I to ty wyciagasz odrazu wnioski, ze jest slaby. Ja tylko to dostrzegam i widac wyraznie, ze musi sie zaadoptowac do ekstraklasy. Nie widzialem, zeby ktos napisal, ze jest cienki.
Odpowiedz cytując