Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
14663
04.09.2010, 12:48
Arturo Qr2nów
napisał(a):
Jak już kogoś upominasz, to zwróć uwagę na swojego posta
Co do prezentowanych "możliwości" wykończenia, to widać jak niewiele potrzeba. Budowa była rozłożona na tyle lat i pochłonęła takie sumy, że zapewne dało się zrobić coś innego niż uraczenie nas "brutalizmem",
z resztą
już niemodnym. Ktoś pisał, że stadion zostanie pomalowany... Może jeszcze jakiś pastelowy róż tudzież żółty. Wpisywałoby się to w trend w krakowskim budownictwie mieszkalnym
Najlepszy efekt dawałoby jednak wykończenie wspomnianym aluminium lub kamieniem.
Błagam: nie upominajmy się nawzajem co do ortografii, bo przecież i nam trafiają się (przypadkowe
zresztą
, jak mniemam) błędy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
FraMat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FraMat
Znajdź inne posty napisane przez FraMat