Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14663
Stary 04.09.2010, 12:48
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Jak już kogoś upominasz, to zwróć uwagę na swojego posta

Co do prezentowanych "możliwości" wykończenia, to widać jak niewiele potrzeba. Budowa była rozłożona na tyle lat i pochłonęła takie sumy, że zapewne dało się zrobić coś innego niż uraczenie nas "brutalizmem", z resztą już niemodnym. Ktoś pisał, że stadion zostanie pomalowany... Może jeszcze jakiś pastelowy róż tudzież żółty. Wpisywałoby się to w trend w krakowskim budownictwie mieszkalnym Najlepszy efekt dawałoby jednak wykończenie wspomnianym aluminium lub kamieniem.
Błagam: nie upominajmy się nawzajem co do ortografii, bo przecież i nam trafiają się (przypadkowe zresztą, jak mniemam) błędy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując