Jak już kogoś upominasz, to zwróć uwagę na swojego posta
Co do prezentowanych "możliwości" wykończenia, to widać jak niewiele potrzeba. Budowa była rozłożona na tyle lat i pochłonęła takie sumy, że zapewne dało się zrobić coś innego niż uraczenie nas "brutalizmem", zresztą już niemodnym. Ktoś pisał, że stadion zostanie pomalowany... Może jeszcze jakiś pastelowy róż tudzież żółty. Wpisywałoby się to w trend w krakowskim budownictwie mieszkalnym

Najlepszy efekt dawałoby jednak wykończenie wspomnianym aluminium lub kamieniem.
FramMat: to tylko jeden błąd
