Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14662
Stary 04.09.2010, 12:43
Macioos45 napisał(a):Wyświetl post
p.s Tenzen ... a Ty wiesz wogóle co to znaczy ta ... interpOlacja...? :/ ...Jak czytam niektóre posty na tym forum to nie wiem czy się śmiać? czy płakać... Ja nie chce nikogo obrażać "broń Boże" ale co niektórzy zamiast pisać infantylne wiadomości, mogliby wziąść jakąś ciekawą książkę do ręki i troszkę poszerzyć swoje horyzonty... pozdro i błagam przestańce wreszcie narzekać bo aż się żygać chce...
Jak już kogoś upominasz, to zwróć uwagę na swojego posta

Co do prezentowanych "możliwości" wykończenia, to widać jak niewiele potrzeba. Budowa była rozłożona na tyle lat i pochłonęła takie sumy, że zapewne dało się zrobić coś innego niż uraczenie nas "brutalizmem", zresztą już niemodnym. Ktoś pisał, że stadion zostanie pomalowany... Może jeszcze jakiś pastelowy róż tudzież żółty. Wpisywałoby się to w trend w krakowskim budownictwie mieszkalnym Najlepszy efekt dawałoby jednak wykończenie wspomnianym aluminium lub kamieniem.

FramMat: to tylko jeden błąd
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 04.09.2010 o godz. 12:53.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując