0 22 napisał(a):

Tak sie zastanawiam ile z Was uzytkownikow tego forum wierzy w Pisowska propagande o zamachu? Szkoda ze nie mozemy sie dowiedziec całej prawdy bo jestem przekonany ze były naciski w sprawie lądowania. Jesli byly one w Gruzji to tymbardziej w Smoleńsku. Myśle ze dowody wyjdą ale upłynie jeszcze kilka lat kiedy emocje opadna, a szkoda bo mina i tłumaczenia Pisowskich dygnitazy bylyby bezcenne.