Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9943
Stary 04.09.2010, 07:01
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Rosyjskie służby?

Tak sie zastanawiam ile z Was uzytkownikow tego forum wierzy w Pisowska propagande o zamachu? Szkoda ze nie mozemy sie dowiedziec całej prawdy bo jestem przekonany ze były naciski w sprawie lądowania. Jesli byly one w Gruzji to tymbardziej w Smoleńsku. Myśle ze dowody wyjdą ale upłynie jeszcze kilka lat kiedy emocje opadna, a szkoda bo mina i tłumaczenia Pisowskich dygnitazy bylyby bezcenne.
Ostatnio edytowane przez Niekonik : 04.09.2010 o godz. 07:05.