yarow napisał(a):

Jeśli chodzi o wykończenie, to wcale nie jest tam tak różowo. W porównaniu z projektem przy realizacji zaszły dość istotne zmiany odnośnie materiałów.
Z tego co wiem, okładzina stadionu miała być z piaskowca - a są płytki ceramiczne. Wewnątrz również nie zaprojektowano betonowej kostki Bauma.
No i te ściśnięte do granic możliwości krzesełka.
Nie uważam abyśmy mieli im czegoś zazdrościć.
No - może jedynie wykończenia terenu wokół stadionu.
kohprzem'68 napisał(a):

|
,a całośc w swej brutalistycznej otoczce surowego betonu zacznie się sypac za 20 lat ..
|
Tego to chyba nie wiemy ?
To iż nie jest to beton architektoniczny i jego wygląd jest dość obskurny nie znaczy jeszcze, że zacznie się sypać. Być może jest on wylany solidnie.
Przypomnę tylko, że z betonu wylany jest Panteon - i jakoś nie zaczął się sypać
