Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14564
Stary 02.09.2010, 08:29
yarow napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, że link idzie na drugą stronę Błoń, ale jak widzę takie wykończenie i nasze - to bierze mnie wściekłość na zmianę z czarną rozpaczą :(:

http://www.gazetakrakowska.pl/fakty2...id,t,z,no.html
Jeśli chodzi o wykończenie, to wcale nie jest tam tak różowo. W porównaniu z projektem przy realizacji zaszły dość istotne zmiany odnośnie materiałów.
Z tego co wiem, okładzina stadionu miała być z piaskowca - a są płytki ceramiczne. Wewnątrz również nie zaprojektowano betonowej kostki Bauma.
No i te ściśnięte do granic możliwości krzesełka.

Nie uważam abyśmy mieli im czegoś zazdrościć.

No - może jedynie wykończenia terenu wokół stadionu.

kohprzem'68 napisał(a):Wyświetl post
,a całośc w swej brutalistycznej otoczce surowego betonu zacznie się sypac za 20 lat ..
Tego to chyba nie wiemy ?
To iż nie jest to beton architektoniczny i jego wygląd jest dość obskurny nie znaczy jeszcze, że zacznie się sypać. Być może jest on wylany solidnie.
Przypomnę tylko, że z betonu wylany jest Panteon - i jakoś nie zaczął się sypać
Odpowiedz cytując