Wyświetl pojedynczy post
coonta
maurotanin
 
 
Od: 04.2004
Skąd: je wziąłem pewnie zapytacie :]

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7002
Stary 02.09.2010, 08:00
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Nie, zawodników się ściąga po to żeby mieli z marszu miejsce w składzie bo 'tak'.

Wyobraź sobie że w sporcie są też kontuzje, i dobrzy zmiennicy także są potrzebni.

Mania wielkości, co? Piszesz w imieniu 'nas' wszystkich, czy jak?

Pawełek grał u Petrescu, grał u Skorży i z jakiegoś powodu gra także teraz. Najwidoczniej kolejni trenerzy uznają że lepiej mieć w bramce solidnego Pawełka który robi dużo mało widocznej roboty typu wychodzenie do dośrodkowań (czego jeśli naprawdę nie widziałeś, to zwyczajnie podporządkowujesz sobie 'fakty' pod własne racje), czym uchroni zespół od straty większej ilości bramek niż gdyby bronił ktoś mniej 'spektakularny' w pomyłkach, ale zwyczajnie słabszy. Dzieci po tych błędach mają używanie, ale już wybronione sytuacje niestety zapominają (mecz z Widzewem, czy wyjście do dośrodkowania w meczu z Polonią B. gdy dosłownie zdjął piłkę z nogi rywalowi i uchronił nas od utraty bramki).

Ciągle twierdze że Pawełek to akurat najmniejsze nasze zmartwienie...więc łatwiej dzieciom się przyczepić do Mariusza, bo bramki to bramki, je każdy widzi. Nędznej kopaniny gdzieś w środku pola już nie.
Później czytam że niby obrona jest cała posrana, bo ma za plecami Pawełka, a jakoś ani Głowacki, ani Marcelo nie wahali się zagrywać co rusz piłki do Mariusza, ale kto by tam zwracał uwagę na detale...
- nie ściąga się gości, po to by mieć wartościowego zmiennika, tylko żeby uzupełnić braki na danej pozycji (wg mnie, nie nas)

- skoro Pawełek jest taki świetny, niech on będzie "dobrym" zmiennikiem

- Pawełek nie raz obrażał NAS KIBICÓW gestem "fuck you" - jeśli tobie to nie przeszkadza, że drwi sobie z innych Wiślackich kibiców, to...szacun

- u Petrescu grali i Brożki, nawet Paweł zdobywał Króla strzelców, a teraz gdzie jest?

- http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rot_meczu.html --> np 1 min 18 sek, jeśli to jest akurat najmniejsze zmartwienie, to nie mam słów...

- Marcelo i Głowacki to klasowi obrońcy, niestety nasza obrona nie prezentuje się tak solidnie, przez co i bramkarz więcej pracy. Dlatego musimy mieć pewnego bramkarza. Nie mówię, że jest nim Jovanic, ale wydaje mi się solidniejszym niż Pawełek. Ot moja subiektywna ocena.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując