Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
34822
02.09.2010, 07:39
fugiel
napisał(a):
Niektorym to nigdy sie nie dogodzi , tak jak w tych reklamach ... vw
cieplo zle, zimno ... zle bo co to za lato bez slonca ? mala pensja zle, duza tez zle bo nie ma kiedy wydawac i na co ... ludize ... :|
Zawsze tak bylo i bedize, ze jesli da sie kogos przedac to sprzedaja ... zawsze od kiedy pamietam, to kazdy byl na sprzedaz ! Sam widzialem upowazanienia do sprzedazy 9 zawodnikow za czasow Moskalewicza Frankowskiego Patera itp. Tak bylo wtedy i teraz pewnie tez tak jest.
Ale przyznaje ... sprzedac cala obrone ... eh to jest sztuka
...
sztuką jest sprzedać gówno w opakowaniu ekskluzywnej czekolady
co imć BB właśnie robi
ps. 6,5 mln eurasów zarobił C. wydał z tego może z 700 tysięcy. Byznes ys byznes.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
emjot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emjot
Znajdź inne posty napisane przez emjot