Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
6959
01.09.2010, 00:34
1q2
napisał(a):
No to mamy Holendra z Maroka
Fajne cv - w zasadzie gdzie był to grał, sporo strzelał, LM....ale jak zwykle musi być jakiś haczyk, tym są jego wstępy z przeciętnym tureckim zespole w ostatnim sezonie a raczej brak występów.
Miejmy jednak nadzieje że to tylko wypadek przy pracy i gość rozrusza jedno skrzydło.
ps bardzo ważne by gość się sprawdził - Za free ale pozyskany już przez nową ekipę/a jednak wypożyczony co nie zmienia faktu że musi się sprawdzić
No wlasnie haczyk musi byc w koncu jesli nie on to Bouukari gral by pewnie gdzie indziej
Ale jesli to juz pomysl autorstwa Holendrów to narazie nie ma co sie zalamywac tylko poczekac i ocenic goscia
a noz z niego cos bedzie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas