Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6959
Stary 01.09.2010, 00:34
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No to mamy Holendra z Maroka
Fajne cv - w zasadzie gdzie był to grał, sporo strzelał, LM....ale jak zwykle musi być jakiś haczyk, tym są jego wstępy z przeciętnym tureckim zespole w ostatnim sezonie a raczej brak występów.

Miejmy jednak nadzieje że to tylko wypadek przy pracy i gość rozrusza jedno skrzydło.

ps bardzo ważne by gość się sprawdził - Za free ale pozyskany już przez nową ekipę/a jednak wypożyczony co nie zmienia faktu że musi się sprawdzić



No wlasnie haczyk musi byc w koncu jesli nie on to Bouukari gral by pewnie gdzie indziej

Ale jesli to juz pomysl autorstwa Holendrów to narazie nie ma co sie zalamywac tylko poczekac i ocenic goscia
a noz z niego cos bedzie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując