Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34505
Stary 31.08.2010, 21:50
Ktoś porównywał Nourdina Boukhari do pyzy. Może dodam coś od siebie:




A tak zupełnie serio, to uważam, że transfer bardzo ciekawy, jeden z lepszych w tym okienku. Ciekawe tylko czy Maaskant szykuje go na środek pola, czy na lewą stronę. I tak ma dość duże pole manewru na obu pozycjach (Kirm, Pietia, Paljić - lewa strona, Garguła, Jirsak - środek).


Mam nadzieję, że Boukhari nie będzie dochodził pół roku do formy, nie połamie się na pierwszym treningu i okaże się wzmocnieniem na miarę jego ciekawego CV.
Odpowiedz cytując