Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34481
Stary 31.08.2010, 20:53
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Ale to kto teraz będzie grał na obronie, bo ja tego nie ogarniam ? ;] Akcja "zero zmienników" ? ;>

Z lewej został Brożek, na którego narzekam odkąd jestem na tym forum - wiem, nie aż tak długo jak niektórzy.

Z prawej został Cikos i Burliga
środek Chavez, Bunoza i Cleber na tę rundę. No i Kowalski.

Trochę to cienko widzę
Spoko, Valckx był swego czasu dobrym obronca
a jak na nasze warunki to nawet bardzo dobrym
miesiac po trenuje i i tak bedzie lepszy niz Kowalski

TS Girl - dobre, naprawde dobre
Odpowiedz cytując