Incognito2192 napisał(a):

Ale to kto teraz będzie grał na obronie, bo ja tego nie ogarniam ? ;] Akcja "zero zmienników" ? ;>
Z lewej został Brożek, na którego narzekam odkąd jestem na tym forum - wiem, nie aż tak długo jak niektórzy.
Z prawej został Cikos i Burliga
środek Chavez, Bunoza i Cleber na tę rundę. No i Kowalski.
Trochę to cienko widzę
|
Spoko, Valckx był swego czasu dobrym obronca
a jak na nasze warunki to nawet bardzo dobrym
miesiac po trenuje i i tak bedzie lepszy niz Kowalski
TS Girl - dobre, naprawde dobre
