|
Ale to kto teraz będzie grał na obronie, bo ja tego nie ogarniam ? ;] Akcja "zero zmienników" ? ;>
Z lewej został Brożek, na którego narzekam odkąd jestem na tym forum - wiem, nie aż tak długo jak niektórzy.
Z prawej został Cikos i Burliga
środek Chavez, Bunoza i Cleber na tę rundę. No i Kowalski.
Trochę to cienko widzę
|