Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34474
Stary 31.08.2010, 20:41
Ale to kto teraz będzie grał na obronie, bo ja tego nie ogarniam ? ;] Akcja "zero zmienników" ? ;>

Z lewej został Brożek, na którego narzekam odkąd jestem na tym forum - wiem, nie aż tak długo jak niektórzy.

Z prawej został Cikos i Burliga
środek Chavez, Bunoza i Cleber na tę rundę. No i Kowalski.

Trochę to cienko widzę
Odpowiedz cytując