For_FuN_ napisał(a):

Patrzac na to, ze Cikos i Kowalski w pilke grac raczej nie potrafia(a napewno nie na tym poziomie), a Bunoza moglby grac co najwyzej w Gorniku Zabrze(chociaz i tutaj mialby klopot z wygryzieniem Jopa), to zostalismy z 2 stoperami - Cleberem, ktory zaraz konczy kariere i z Chavezem, ktory jest jedynie wypozyczony. Mozna miec pewnosc, ze w rundzie jesiennej czekaja nas wieksze jaja, niz pierwsze 45 minut z Azerami, czy spotkanie z Ruchem.
P.S - W profesjonalnym klubie kadra bylaby zamknieta przed pierwszym obozem przygotowawczym. Pozniej sie jedynie zespol uzupelnia. A my bedziemy cos czuje jeszcze we wrzesniu i w pazdzierniku szukac bocznych obroncow na gwalt(z wolnego transferu) . Nie wiem, kiedy to cale towarzystwo sie bedzie zgrywac? Biorac poprawke na to, ze narazie nie przyszli pilkarze pokroju Marcelo, Glowackiego czy Alvareza(wiec zajmie im to odpowiednio troche wiecej czasu).
edit. Widze, ze na weszlo juz maja niezla polewke .
|
Proponuję Ci wysłanie swojego CV do Wisły, może zechcą takiego speca od piłkarzy i zarządzania klubem jak Ty.
Jeśli oceniasz nowych piłkarzy Wisły po kilku meczach, w których żaden z zawodników (pomijając Riosa) nie pokazał na boisku nic kreatywnego (in plus) tylko kopanie się po czole. To GRATULUJĘ (mimo wszystko) głupoty. Bez wspólnego zgrania i zrozumienia się na boisku, niemożliwym jest sprzedanie swoich umiejętnoiści. Mecze piłkarskie (nawet te w naszej kopanej) to nie reklama pepsi.