1q2 napisał(a):

No to mamy Holendra z Maroka 
Fajne cv - w zasadzie gdzie był to grał, sporo strzelał, LM....ale jak zwykle musi być jakiś haczyk, tym są jego wstępy z przeciętnym tureckim zespole w ostatnim sezonie a raczej brak występów.
|
mysle ze sam dobrze wiesz o tym ze gdyby nie ten jego epizod w Turcji to byłby poza naszym zasięgiem
