Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6957
Stary 31.08.2010, 17:41
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No to mamy Holendra z Maroka
Fajne cv - w zasadzie gdzie był to grał, sporo strzelał, LM....ale jak zwykle musi być jakiś haczyk, tym są jego wstępy z przeciętnym tureckim zespole w ostatnim sezonie a raczej brak występów.

mysle ze sam dobrze wiesz o tym ze gdyby nie ten jego epizod w Turcji to byłby poza naszym zasięgiem
Odpowiedz cytując